Content marketing

Dotrzyj do odpowiedniej grupy docelowej

Poprzez serwis, portale społecznościowe i miesięcznik drukowany docieramy do ponad 80.000 czytelników miesięcznie.

Magazyn drukowany

AVIntegracje dostępny jest w 400 punktach sprzedaży prasy na terenie całej Polski oraz darmowo wysyłany do głównych grup docelowych.

AVI online

Aktualnie 2.254 subskrybentów

Dla użytkowników mobilnych magazyn AVIntegracje jest dostępny w wersji online, wystarczy zarejestrować się aby uzyskać darmowy dostęp do elektronicznej prenumeraty miesięcznika i archiwalnych numerów, które możesz przeglądać bezpośrednio w przeglądarce www.

www.avintegracje.pl

Liczba odwiedzin strony to miesięcznie 70.000 odsłon.

Jako jedyni w branży prezentujemy funkcjonowanie rozwiązań zintegrowanych w instytucjach, kompleksach biznesowych, sieciach hotelowych, muzeach i przestrzeniach użyteczności publicznej.

Newsletter

Szybki i bezpośredni Newsletter wysyłany do blisko 4.000 sukskrybentów.

Social media

AVIntegracje to grupa 9.000 osób na profilach społecznościowych.

Kanały video

Na kanałach wideo prezentowane są nowe technologie dla rynku profesjonalnego, relacje z wydarzeń branżowych, premier nowych urządzeń, a także rozmowy z ekspertami rynku integracyjnego.

Google news

Wszystkie wiadomości z magazynu AVIntergracje są dostępne także w aplikacji Google Wiadomości w dziale Nauka i technika. Aplikacja pozwala dowiedzieć się więcej o aktualnych wydarzeniach. Użytkownicy mogą subskrybować wiadomości i tematy poruszane na portalu www.AVIntegracje.pl, czytać treści online lub offline, a także udostępniać artykuły i dodawać je do zakładek.

Współpracujemy z

Reklama